Personal

Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena




Arenachef

Carina Robertsson

carina.robertsson@halmstad.se

035 ‑15 27 61

Evenemang och konferenser

Kai Kvemo

kai.kvemo@halmstad.se

035 ‑15 27 54

Idrottsevenemang

Sara Öster

Föräldraledig t.o.m augusi 2022.

Kontakta istället Anna Hobbs Rönström

Vik. arenakoordinator

Anna Hobbs Rönström

anna.hobbs.ronstrom@halmstad.se

035-16 21 59

Underhåll, drift, teknik och säkerhet

Kent Johansson

kent.johansson@halmstad.se

035 ‑15 27 53

Gruppchef

Fredrik Pålsson

fredrik.palsson@halmstad.se

035 - 15 27 69

Bokningskoordinator

Jimmie Tschander

jimmie.tschander@halmstad.se

035 ‑ 15 27 59

Arena- och idrottsplatsarbetare

Arena- och idrottsplatsarbetare


035 ‑ 15 27 55

Kommunikation och marknadsföring

Jonas Andersson

Föräldraledig t.o.m jan 2022.

Kontakta istället Anna Hobbs Rönström

Bokning

Boka idrottshallar,

ishallar, möteslokaler och fotbollsplaner osv.

 

Frågor om bokning


Avgifter och regler för bokninglänk till annan webbplats

Webbokninglänk till annan webbplats




bokning@halmstadarena.se


Restaurang och café

Escacito AB

info@escacito.se

070 - 42 42 735

Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena Bad




Enhetschef Halmstad Arena Bad

Izabela Balog Topalovic

izabela.topalovic@halmstad.se

073 ‑ 30 39 243

Halmstad Arena Bad reception

Information Halmstad Arena Bad

bad@halmstadarena.se

035 ‑ 13 96 50

Bokning bad

Boka bad, simbana osv

bokabad@halmstadarena.se


Badcafé

Escacito AB

info@escacito.se

070 - 42 42 735

Kommunikation och marknadsföring

Jonas Andersson

Föräldraledig t.o.m jan 2022.

Kontakta istället Izabela Balog Topalovic

Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena IP




Gruppledare fotbollsplaner och friidrottsanläggning

Oscar Andreasson

oscar.andreasson@halmstad.se

035 ‑ 13 23 50

(vardagar  07.00‑16.00)

Kvarglömda saker

För kvarglömda saker, kontakta vaktmästare på telefon 035 ‑ 15 27 55.

Kontaktinformation

Halmstad Arena

info@halmstadarena.se

Adress

Halmstad Arena
Växjövägen 11
302 44 Halmstad

Personal


Halmstad Arena Bad, reception

bad@halmstadarena.se
035-13 96 50

Vaktmästeri, Halmstad Arena
035-15 27 55

Boka konferens och evenemang

kai.kvemo@halmstad.se
035-15 27 54

Boka idrottssanläggning och mötesrum

Bokninglänk till annan webbplats