Personal

Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena Bad




Halmstad Arena Bad reception

Information Halmstad Arena Bad

bad@halmstadarena.se

035 ‑ 13 96 50

Bokning bad

Boka bad, simbana osv

bokabad@halmstadarena.se


Badcafé

Escacito AB

info@escacito.se

070 - 42 42 735

Enhetschef Halmstad Arena Bad

Izabela Balog Topalovic

izabela.topalovic@halmstad.se

073 ‑ 30 39 243

Kommunikation och marknadsföring

Jonas Andersson

jonas.andersson@halmstad.se

070 - 59 33 806


Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena




Arenachef

Carina Robertsson

carina.robertsson@halmstad.se

072 - 08 42 005

Vik. evenemang och konferenser

Jonna Bohman

jonna.bohman@halmstad.se

035 ‑ 15 27 54

Evenemang och konferenser

Sara Öster

Föräldraledig.

Kontakta istället Jonna Bohman.

Idrottsevenemang

Simon Jönsson

simon.jonsson@halmstad.se

076 - 69 86 697

Vik. arenakoordinator

Anna Hobbs Rönström

anna.hobbs.ronstrom@halmstad.se


Underhåll, drift, teknik och säkerhet

Kent Johansson

kent.johansson@halmstad.se

035 ‑ 15 27 53

Gruppchef, arenaservice

Daniel Ström

daniel.strom@halmstad.se

073 - 34 46 007

Bokningskoordinator

Jimmie Tschander

jimmie.tschander@halmstad.se

035 ‑ 15 27 59

Arenavaktmästare

Björn Berndtsson
Mikael Frösslund
Mikael Hallin
Kent Kjellsson
Damijan Komac
Ian Maestos


035 ‑ 15 27 55

Kommunikation och marknadsföring

Jonas Andersson

jonas.andersson@halmstad.se

070 - 59 33 806

Bokning

Boka idrottshallar,

ishallar, möteslokaler och fotbollsplaner osv.

 

Frågor om bokning


Avgifter och regler för bokning Länk till annan webbplats.

Webbokning Länk till annan webbplats.




bokning@halmstadarena.se


Restaurang och café

Escacito AB

info@escacito.se

070 - 42 42 735

Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena IP




Driftsamordnare fotbollsplaner och friidrottsanläggning

Daniel Johansson

daniel.johansson@halmstad.se

070 - 60 75 872

(vardagar  07.00‑16.00)

Kvarglömda saker

För kvarglömda saker, kontakta arenavaktmästare på telefon 035 ‑ 15 27 55.

Kontaktinformation

Halmstad Arena

info@halmstadarena.se

Adress

Halmstad Arena
Växjövägen 11
302 44 Halmstad

Personal


Halmstad Arena Bad, reception

bad@halmstadarena.se
035-13 96 50

Vaktmästeri, Halmstad Arena
035-15 27 55

Boka konferens och evenemang

kai.kvemo@halmstad.se
035-15 27 54

Boka idrottssanläggning och mötesrum

Bokning Länk till annan webbplats.