Personal

Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena




Enhetschef Halmstad Arena

Carina Robertsson

carina.robertsson@halmstad.se

035‑15 27 61

Evenemang och konferens

Kai Kvemo

kai.kvemo@halmstad.se

035‑15 27 54

Evenemang, drift och underhåll

Kent Johansson

kent.johansson@halmstad.se

035‑15 27 53

Gruppledare vaktmästeri, drift och underhåll

Fredrik Pålsson

fredrik.palsson@halmstad.se

035-15 27 69

Bokningskoordinator

Jimmie Tschander

jimmie.tschander@halmstad.se

035‑15 27 59

Vaktmästeri

Vaktmästare Halmstad Arena


035‑15 27 55

Kommunikation

Charlotte Svensson

charlotte.svensson@halmstad.se

035‑13 77 68

Bokning

Webbokalänk till annan webbplats idrottshallar,

ishallar, möteslokaler och fotbollsplaner osv.

 

Frågor om bokning

 

Avgifter och regler för bokninglänk till annan webbplats

Webbokninglänk till annan webbplats

 

 

 

bokning@halmstadarena.se


Restaurang och café

Eventrestaurangen

info@eventrestaurangen.se

0732-61 09 19

Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena Bad




Enhetschef Halmstad Arena Bad

Izabela Balog Topalovic

izabela.topalovic@halmstad.se

073‑303 92 43

Halmstad Arena Bad reception

Information Halmstad Arena Bad

bad@halmstadarena.se

035‑13 96 50

Bokning bad

Boka bad, simbana osv

bokabad@halmstadarena.se


Badcafé

Eventrestaurangen

info@eventrestaurangen.se

0732-61 09 19

 

Skriv tabellbeskrivning här

Halmstad Arena IP




Gruppledare fotbollsplaner och friidrottsanläggning

Oscar Andreasson

oscar.andreasson@halmstad.se

035‑13 23 50

(vardagar  07.00‑16.00)

 

Kvarglömda saker

För kvarglömda saker, kontakta vaktmästare på telefon 035‑15 27 55.

Kontaktinformation

Halmstad Arena

info@halmstadarena.se

Adress

Halmstad Arena
Växjövägen 11
302 44 Halmstad

Personal


Halmstad Arena Bad, reception

bad@halmstadarena.se
035-13 96 50

Vaktmästeri, Halmstad Arena
035-15 27 55

Mat och dryck

Eventrestaurangen och badcaféet
info@eventrestaurangen.se
0732-61 09 19

Boka konferens och evenemang

kai.kvemo@halmstad.se
035-15 27 54

Boka idrottssanläggning och mötesrum

Bokninglänk till annan webbplats